DRENUOJANTIS GELIS PABURKIMAMS MAŽINTI

Drenuojamasis gelis gerina limfinę sistemą ir veninę kraujotaką. Mažina patinimą kūno audiniuose, lygina odos paviršių, gerina odos struktūrą ir elastingumą. 

Aktyvūs ingredientai: Gebenė lipikė lapų, Tikrojo citrinmedžio, Azijinės centelės lapų, Dviskiaučio ginkmedžio lapų ekstraktai.

Naudojimas: Naudokite prieš įvairių rūšių masažo terapijas, limfinį masažą. Tai puikus produktas ruošiantis estetinėms procedūroms, taip pat priemonė padedanti išlaikyti rezultatą  po plastinės operacijos.

Dydis
Kiekis
Jei norite sužinoti kainą ar įsigyti šia prekę, turite užsiregistruoti

Šis produktas sumažina paburkimą, gerina kraujo apytaką ir kūno medžiagų apykaitą. Tai užtikrina optimalų našumą į limfines ir venų sistemas, kurios yra atsakingos už organinių ir neorganinių toksinų pašalinimą.

Drenuojamasis gelis, stiprina venų ir limfinės kapiliarų sieneles ir sumažinti jų pralaidumą ir trapumą. Citrinos žievelės ekstraktas yra žinomas dėl savo šlapimą varančių savybių. 

Specialūs ingredientai užtikrina aukštą laidumą ir optimalų pH. Produkto specialieji ingredientai užtikrina aukštą laidumą ir optimalų pH, todėl jis paprastai naudojamas elektroterapijos ir akustinės terapijos metu (pvz. anti-fatigue gydymas naudojant ultragarsą ar microcurrent technologiją).

FP1003

Charakteristikos

Taikymo zona
Paakiai
Veidas
Tipas
Profesionali kosmetika

Aqua, Glycerin, Polyacrylate Crosspolymer-6, Hedera Helix Leaf Extract, Citrus Limon Peel Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Malpighia Glabra Fruit Extract, Equisetum Arvense Extract, Menyanthes Trifoliata, Saccharide Isomerate, Camellia Sinensis Extract, Potassium Sorbate, Hydrolyzed Wheat Protein Powder, Maris Sal, Silica, Sodium Benzoate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Lactic Acid, Citrus Grandis Peel Oil, Cymbopogon Schoenanthus Oil

ANTI PUFFINESS DRAINAGE GEL

Anti Puffiness Drainage Gel: enhances lymphatic and venous drainage. It reduces tissue edema, evens skin tone and improves skin structure and elasticity.